KONST / Litografier / Färglitografi 15528269
nr 1552 8269
André Renoux
(1939-2002), Frankrike
André Renoux (1939-2002), Boulagerie. Signerad, numrerad 63/175. Färglitografi, bildmått: 30x60 cm, yttermått inklusive ram: 55x82 cm
André Renoux, frnask målare född 1939, död 2002.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:38:10
13/7 21:24:51